Prawo jazdy zmienia całe życie.

 Nadaje dynamiki,uczy odpowiedzialności.

Jako kierowca zobaczysz świat z innej perspektywy.

Pokażemy Ci, jak bezpiecznie poruszać się po drogach,

szanować ludzkie życie i dbać o swoje.

Ruch drogowy to skompilkowany system, znamy go doskonale           

i potrafimy nauczyć jak zostać dobrym kierowcą.                                             

 

Wybierając szkołę jazdy stoimy przed trudnym wyborem: Czy wybrać szkołę najtańszą? czy tą z osiedla? Niełatwy wybór, a pamiętajmy że na kurs prawa jazdy przeważnie idziemy raz w życiu. Na co zwrócić uwagę, aby dobrze wybrać?

 

  • Szalone promocje. Zastanów się, czy robiąc prawo jazdy raz w życiu, warto wybierać najtańsze kursy i mega promocje cenowe, za którymi często idzie w parze niska jakość szkolenia oraz ukryte dopłaty. Nie musimy zaniżać cen kursów aby przyciągnąć klientów, którzy decydując się na nasze kursy wybierają wysoką jakość szkolenia i profesjonalizm. Ponadto u nas nie ma ukrytych dopłat za badanie lekarskie, egzamin wewnętrzny, szkolenie przedmedyczne czy materiały szkoleniowe WSZYSTKO ZAWARTE JEST W CENIE KURSU!!!

  • Pojazdy szkoleniowe. Nasze wszystkie samochody szkoleniowe są kontrolowane na naszej stacji kontroli pojazdów oraz regularnie serwisowane  co gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu w czasie zajęć praktycznych. W sezonach letnim i zimowym auta mają wymieniane opony na odpowiednie do pory roku.

  • Dostępność Nasza konkurencja często posiada biuro w samochodzie a sale wynajmuje na godziny w zwykłej szkole MY posiadamy biuro i sale wykładową otwartą dla Państwa 6 dni w tygodniu, sala wykładowa wyposażona w 7 stanowisk egzaminacyjnych udostępnionych do ćwiczenia na najnowszych programach egzaminacyjnych. Ośrodek wyposażony w symulator praktycznej nauki jazdy.

  • Egzamin wewnętrzny z jazdy na dodatkowej godzinie. W niektórych szkołach egzamin wewnętrzny z jazdy przeprowadzany jest (a niekiedy w ogóle go nie ma) na 30-tej godzinie jazdy. W naszej szkole, egzamin z jazdy przeprowadzany jest na 31 godzinie, czyli dodatkowej w cenie kursu.

  • Pierwsza pomoc prowadzona przez Ratownika Medycznego. Zajęcia z Pierwszej Pomocy powinny być prowadzone przez wykwalifikowaną osobę przez 4 godziny lekcyjne. W naszym ośrodku zajęcia prowadzi Ratownik Medyczny Kamil Krzyżanowski praktyk i wykładowca Uniwersytetu Gdańskiego. Po zakończeniu szkolenia otrzymujecie Państwo zaświadczenie o ukończonym kursie przedmedycznym.

  • Materiały szkoleniowe często ośrodek wypożycza je na czas szkolenia i po szkoleniu musisz je zwrócić. U nas w ośrodku otrzymujesz na własność podręcznik wraz z płytą DVD, dodatkowo dostaniesz szkolenie e-learning, aby w domu móc powtórzyć informacje z wykładów.  

 

MAR-POL to profesjonalny ośrodek szkolenia kierowców.

Nasze wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra, oraz nowoczesna infrastruktura to gwarancja szkolenia na najwyższym poziomie.